KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 12088528
nr 1208 8528
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Teckningar, 2 st, Signerad. 1961,1968. Motivet: 14x26 + 25x34
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:31:28
30/9 20:56:03
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg